Jonix Hava Temizleme Cihazları

Bakteri ve Virüslere Son!
Covid-19 Karşı Etkili
Yüksek Sterilizasyon

İstenmeyen Kokulara Karşı Etkin!
Kolay Bakım
Düşük Enerji Tüketimi


Jonix Hava Temizleme Cihazları
biosafe
ongreening
tüv
ce
  • Teknik Özellikler & Opsiyonlar
  • Dokümanlar

TEKNOLOJİ
Jonix Plazma Teknolojisi, kimyasal kalıntı bırakmadan ortamı sürekli temizler ve yüzeyleri dezenfekte eder. Jonix Plazma Teknolojisi, özel Jonix patentli NTP jeneratörleri tarafından üretilen kontrollü enerji ile etkinleştirilir ve havayı dezenfekte eder. Aktif hava uyarılmış moleküllerden oluşur. Bu moleküller hem kirleticileri hem de mikroorganizmaları parçalar, yapısal ve fonksiyonel hasar vererek zararsız hale getirir. (biyosidal ve virüsidal etkili)

Jonix Plazma Teknolojisi, virüs (COVID-19) dâhil bakteriler, küf, alerjenler, uçucu kimyasallar ve her türlü koku gibi havadaki yüzeydeki kirleticileri azaltır. Jonix’in dezenfeksiyonu sürekli etkilidir. Cihazın kullanım süresi boyunca ortamı zararlı maddelerden arındırır.

NASIL ÇALIŞIR?
Gaza enerji verildiğinde gazın atom ve moleküler elektronik yapısı değişir ve enerji yüklü iyonlar ortaya çıkar. Bu hal maddenin plazma hali olarak adlandırılır. Jonix ürünlerinin tamamında gaz olarak hava kullanılır ve bu sayede soğuk plazma olarak da bilinen termal olmayan plazma (NTP) ile ileri bir oksidiyon işlemi gerçekleştirilir. Plazma, organik & kimyasal iyon, atom ve moleküller olmak üzere elektrik yüklü parçacıklardan oluşan iyonlaşmış gazdır. Jonix ürünleri vasıtasıyla ortaya saçılan bu iyonlar mahalde bulunan kokuları, bakterileri, küfleri ve virüsleri yok eder.Etiketler:
#Havatemizlemeünitesi #havatemizlemecihazları #temizhava #virüslereson #covid19,
Okunma Sayısı: 688   |   Güncelleme Tarihi: 12/9/2021   
  • Günay Amerika Afrika Batı ve Doğu Avrupa Orta Doğu ve Körfez Bölgesi Orta Asya ve Türki Cumhuriyetler
  • Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik ÜNTES tarafından sağlanmaktadır.
  • İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2015 ©
  • Bu site Çerez Politikası kabul ederek kullanılabilir. Çerez Politikası