Ankara Sim Klima & Mühendislik ve Özbek Mühendislik Üntes Bayisi Olarak Nibe ve Hisense Markaları ile Hizmet Vermeye Başladı.

21.05.2021
Üntes Türkiye genelindeki bayilik çalışmalarına Ankara ile devam ediyor. Son olarak Ankara Sim Klima & Mühendislik ve Özbek Mühendislik de Nibe Isı Pompası ve Hisense Split Klima ürünleri kapsamında Üntes bayisi olarak hizmet vermeye başladı.

53 yılı aşkın süredir iklimlendirme alanında faaliyet gösteren Üntes, geçtiğimiz yılın sonlarında ısı pompası ürünleriyle öne çıkan, dünya çapında 15.000’den fazla çalışanı olan İsveç merkezli NIBE Grup ile bir ortaklık gerçekleştirmişti. Bu ortaklık sonucunda ürün gamına eklenen ısı pompaları ve Türkiye’nin yetkili tek distribütörü olduğu Hisense split klimaları ile bayi yapılanmasına giden Üntes, şimdi Ankara’da 2 bayisi ile kullanıcıları ile buluşuyor.

Türkiye’nin dört bir yanında bayi yapılanmasına devam eden Üntes, enerji verimli, düşük ses seviyeli, yüksek teknolojiye sahip Isı pompası ürünlerinin yanı sıra Hisense Split Klimalarını da bayileri aracılığı ile kullanıcıları beğenisine sunuyor.
Okunma Sayısı: 2498   |   Güncelleme Tarihi: 21.05.2021   
  • Günay Amerika Afrika Batı ve Doğu Avrupa Orta Doğu ve Körfez Bölgesi Orta Asya ve Türki Cumhuriyetler
  • Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik ÜNTES tarafından sağlanmaktadır.
  • İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. Her hakkı saklıdır. 2015 ©
  • Bu site Çerez Politikası kabul ederek kullanılabilir. Çerez Politikası